Informații suplimentare
| Debit | 0,1 – 10,5 m³/h |
|---|---|
| Înaltimea de pompare | max. 8 m |
| Temperatura lichidului | min. +2°C, max. +110°C |
| Tipul lichidului pompat | apa potabila |
| Presiune maxima | 10 bar |
| Clasa de protectie | IP 44 |
| Clasa de izolare | H |
| Racord cutie conexiuni | PG 9 |
| Instalare | cu axul central in pozitie orizontala |
| Tensiune | 50-60 Hz, ~230V |
| Putere | 135/190/245 W |
| Distanta intre axe | 180 mm |
| Racorduri hidraulice | D1½ |
| Temperatura ambientala | +2°C, max. +40°C |

