Informații suplimentare
| Traductor presiune | 0 – 16 bar |
|---|---|
| Filet | 1/4 exterior |
| Tensiune alimentare | 8 – 33 V DC |
| Consum electric | < 20 mA |
| Lungime cablu electric | 1.5 m |
| Filtru iesire | 4 -20 mA |
| Viteza de raspuns | < 2 ms, typ. 1 ms |
| Protectie electrica | IP67 |

