Electrovalva apa normal inchis filet 1/2 tensiune 230V Olab
200,00 lei
Informații suplimentare
| Diametru filet | 1/2 |
|---|---|
| Mod operare | normal inchisa |
| Presiune maxima de lucru | 15 bar |
| Valoare Kv (m3/h) | 3.5 |
| Temperatura maxima de lucru | + 140 °C |
| Presiune minima de lucru | 0.1 bar |
| corp electrovalva | alama EN12165-CW617N |
| ax | inox AISI 303 |
| tensiune alimentare | 220V-230V |

