Descriere
Valva electrica apa normal inchis filet ¾ tensiune 230V Olab
260,00 lei
Valva electrica apa normal inchis filet ¾ tensiune 230V Olab
| Diametru filet | 3/4 |
|---|---|
| Tensiune alimentare | 230 V AC |
| Mod operare | normal inchisa |
| Presiune maxima de lucru | 15 bar |
| Valoare Kv (m3/h) | 3.6 |
| Temperatura maxima de lucru | + 140 °C |
| Presiune minima de lucru | 0.1 bar |
| corp electrovalva | alama EN12165-CW617N |
| ax | inox AISI 303 |
| presiune minima pentru deschidere electrovalva | 0.2 bar |
| supapa are o valoare KV de 3.6 m3/h | aproximativ 60 litri / minut DN13,5 |